فراز سقف
بهترین را از ما بخواهید
تیم فراز سقف
ما در کنار شماییم تا رویاهای شما را اجرا نماییم
از ایده تا اجرا
قدم به قدم همراه شما خواهیم بود
افتخار ما، کسب رضایت شماست
Image
Image
marker
پروژه های تکمیل شده تا کنون:
پروژه مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد
100%
پروژه پردیس سینما فلسطین اصفهان
100%
اداره نظام مهندسی فارس(شهرک صدف جزیره کیش)
100%
پروژه سقف های کشسانی فرودگاه
70%

شرکت فرا سقف با دارا بودن بیش از دو دهه تجربه عمرانی در  امارات متحده عربی، در نیمه اول سال ۱۳۹۲ در ایران شروع به فعالیت نموده است . این مجموعه هم اکنون به طور تخصصی در زمینه فروش ، نصب و ارئه انواع سقف های کاذب کشسان فعالیت داشته و دارای نمایندگی رسمی از کمپانی opas design می باشد.

فرا سقف با توجه به کیفیت بالا ، زمان تحویل مناسب و قیمت رقابتی ، با وجود عمر اندک خود در داخل کشور ، طرف  قراردادهای قابل اعتماد در پروژه های بزرگ محسوب شده و مورد تایید متخصصین در این زمینه می باشد. از جمله پروژه های اجرا شده و در دست اجرای این شرکت می توان به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان ، کنسولگری آلمان در تهران، سیتی سنتر ، بیمارستان الزهرا اصفهان ، بیمارستان عسگریه، بیمارستان خانواده، مجتمع تجاری کوثر ، پاساژ سپاهان، مجتمع پارک ،اداره مرکزی ذوب آهن اصفهان ، برج تجاری اداری آرمیتاژ مشهد ، بیمارستان فیض اصفهان ، پاساژ مدلند شاهین شهر ، سینما فلسطین ، سینما سپاهان ، سینما خانواده ، شهرداری قهجاورستان ، پاساژ کودکانه ، اداره نظام مهندسی فارس(شهرک صدف جزیره کیش) ، مجتمع بهتاش سپاهان ، درمانگاه آریا، کلینیک اصفهان ، آزمایشگاه مهدیه ، اداره آبفا ، اداره هواشناسی  و صدها پروژه دیگر در اصفهان و دیگر شهرها اشاره نمود.

دفتر مرکزی فراسقف هم اکنون در مجتمع تجاری اداری کوثر اصفهان دایر است. این شرکت با دارا بودن قابلیت های فنی و مالی لازم و در جهت نیل به زیباسازی و سبک سازی پروژه های عظیم و ملی آمادگی همکاری خود را با تمامی ارگان ها، سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی اعلام می دارد.