انواع سقف های کشسان
سقف کاذب
کشسان پرینتی

یکی از انواع متداول سقف کشسان است که معمولا کارکرد آن برگرفته از نوع اجرای آن است. محدودیتی به لحاظ نوع طرح  و رنگ برای این نوع از سقف وجود نداشته و می تواند یکی از انواع طرح آسمان، طبیعیت و یا .. را  با بالاترین کیفیت روی آن چاپ کرد.

-قابلیت فیلتر کردن نور

– قابلیت نور پردازی روی سطوح پارچه

– ضد آب و ضد رطوبت

-قابلیت چاپ پذیری با وضوح بسیار بالا

– قابلیت اجرا در تمامی ابعاد و اشکال هندسی

– آنتی باکتریال

مشاهده تصاویر البوم پرینتی


Warning: A non-numeric value encountered in /home/farazsag/public_html/wp-content/plugins/dfd-extensions/vc_custom/vc_templates/dfd_modal_box.php on line 76
کشسان جیر

سقف های کشسان جیر یکی دیگر از محصولات زیبا وپر طرفدار میباشد. این نوع سقف های کشسان با تنوع رنگ بالا در عین سادگی محیطی گرم و مجلل را به ارمغان می آورد. سقف کشسان جیر یا مخمل ماند دیگر محصولات سقف های کشسان پارسیس دارای انعطاف بالا بوده و امکان نصب و طراحی فرم های گوناگون را دارد.

مشاهده تصاویر آلبوم سقف کشسان جیر

پوشش های مخصوص دیوار و حجمی

پوشش های کششی باریسول یا اجراهای سقف کشسان محدود به سطوح مسطح و سقف نیست. می توان اکثر متریال ها استاندار کشسان را برای پوششهای حجمی هم به کار برد. پوششهای حجمی و آزاد می تواند بر حسب طرحی به روی سطوح سه بعدی یا دو بعدی نصب شده یا خود پوشش کسان به صور آزاد بار طرح از قبل تعیین شده به عنوان بخشی از چیدمان در نظر گرفته شود.

دیوار پوش های باریسول تفاوت ساختاری و اجرایی با سایر انواع کشسان ندارد. دیوار می تواند همانند سقف محل عبور نور طبیعی، مصنوعی یا ترکیبی از هر دو باشد. بهمین دلیل بسیار از طراحان چیدمان ترجیج می دهند از متریال سقف کشسان بدون نسب مسطح بر روی دیوار به عنوان تزئینات داخلی استفاده کنند.

مشاهده تصاویر آلبوم پوشش های مخصوص دیوار و حجمی 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/farazsag/public_html/wp-content/plugins/dfd-extensions/vc_custom/vc_templates/dfd_modal_box.php on line 76
کشسان مات و براق

با رفلکس بسیار بالا بعلت نصب بسیارتخت میتواند همانند یک آینه بزرگ فضا را در ذهن بیننده بسیار گسترده تر جلوه دهد. همچنین در هر نوع اجرای تخت یا D3 با رفلکس خود میتواند به میزان قابل توجهی در کاهش تعداد منابع نور و در نتیجه کاهش مصرف انرژی موثر واقع گردد.
از خواص دیگرمیتوان به امکان مکرر باز کردن و نصب مجدد در کوتاهترین زمان اشاره کرد لذا با توجه به اینکه ریلهای   FSO  فقط به لبه محیط سقف نصب میگردد با باز کردن پشت آن کلیه تاسیسات و تجهیزات پشت سقف کاذب به راحتی در دسترس قرار میگیرد. این متریال نازک امواج صوت را منتقل نمی کند و باعث انعکاس اکو و صدا نمی شود به همین علت در سینما و آمفی تاتر ها و سالن های کنسرت مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف های کششی مات:

سقف های کششی مات به عنوان یکی دیگر از انواع سقف کششی میباشد که با سادگی از زیبائی خاصی برخوردار است سقفهای کششی مات در واقع یک سطح مات میباشد در رنگهای مشخص می باشد

مشاهده آلبوم سقف های کشسان لاکر(براق) و مات