Banner image
چرا سقف کشسان؟
سقف کاذب
شما دارای حق انتخاب ۲۳۰ رنگ متنوع و ۱۰ نوع جنس متفاوت هستید. در نسخه های چاپی این سقف، شما قادر هستید هر تصویری که مایلید انتخاب کنید. این محصول دوست محیط زیست است و ۱۰۰% قابل بازیافت موفق به کسب امتیاز M1 (طبقه۱، طبقه O، B-s2 و d0) شده است. دارای کابل "پلنام" می باشد و از ایجاد الکتریسیته ساکن خودداری می کند. اشعه ایکس بر روی این سقفها بی اثر است.
مزایای استفاده
سقف های کششی

به دلیل وزن سبک نصب آن سریع، تمیز و آسان است و عملیات مونتاژ و نصب در چند ساعت صورت می گیرد. آماده سازی کار بسیار ساده بوده و بدون نیاز به برداشتن، تخریب و یا حذف چیزی به سرعت نصب می شود و محل نصب فورا قابل استفاده می باشد.محل کار خشک بوده، اثری از بو و گرد و خاک نیست و نیازی به زمان دهی برای خشک شدن ندارد. تا حدود ۸۰ متر مربع سقف به صورت یکپارچه قابل نصب است. خدمات را می توان بدون نیاز به پرداخت و یا رنگ آمیزی دوباره اضافه کرد.

سقف های کششی در ضربات ناگهانی انعطاف پذیر هستند. در ساختار سقف های کاذب کششی مطابق با استاندارد اروپا فلزات سنگین به کار نرفته است. از لحاظ فیزیکی سبک و مقاوم بوده و فشار را کاهش می دهد. میزان فشار هوا در بالا و پایین سقف کششی برای ایجاد پایداری، یکسان است.

سقف های کششی ضد چربی و گرد و غبار می باشد. این قابلیت، استفاده از آن را در آشپزخانه ها و محیط های صنعتی میسر می سازد. سقف های کششی بر حسب نوع بافت با مواد مخصوص یا بدون مواد شوینده قابل شستشو می باشد. این سقف آنتی باکتریال و ضد میکروب است و برای استفاده در صنایع غذایی، صنایع دارویی، آرایشگاه ها، مراکز پزشکی، بیمارستانها، آزمایشگاه ها، دندانپزشکی، اتاق عمل، حمام، استخر شنای خصوصی و عمومی، جکوزی ها، مراکز تفریحی، ورزشگاه ها و سرویس بهداشتی مناسب می باشد.

مواد اولیه سقف های کششی غیر سمی و مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد.

سقف های کششی در مقابل اشتعال مقاومند، شعله ور نمی شوند و ایجاد آتش نمی کنند.

میزان سر و صدای محیط، چه در محل کار چه در محل استراحت، عاملی بسیار مهم می باشد. انعکاس صدا باعث ایجاد خستگی شده، از مکالمه راحت جلوگیری می کند و موقع گوش کردن به موسیقی کیفیت آن را کاهش می دهد. سیستم عایق این سقف با کمک سه پارامتر مختلف خصوصیت صوتی یک مکان را بهبود می بخشد: تراکم سوراخ ها در سقف کششی، انتخاب ماده مورد استفاده برای عایق بندی و ضخامت آن.

لازم به ذکر است که سقف های کششی FARA حتی بدون روزنه ها هم کیفیت صوتی محیط را بهبود می بخشد. با اندازه گیری صحیح برای اجرای برای تمام سقف های کششی، جذب صداهای اطراف افزایش می یابد.

تعداد و اندازه روزنه ها بر اساس خصوصیات هر مکان و مورد استفاده آن انتخاب می شوند. با توجه به ویژگی منحصر به فرد سقف های کششی به لحاظ خاصیت آکوستیکی و صداگیری این سقف ها خصوصآ جهت آمفی تءاترها، پارکینگ های داخلی و نمایشگاه های اتومبیل بسیار مناسب است.

سقف های کششی را می توان به گونه ای طراحی و اجرا کرد که فضا را بزرگتر و سه بعدی نشان دهد که بر تجسم و تصاویر فضایی که ما در آن قرار داریم تأثیر می گذارد. بنابراین اگر فرضأ نیاز داشته باشیم که فضای محیطی که سقف های کششی در آن اجرا شده است بزرگتر به نظر آید با ارائه طرح های مناسب، این قابلیت امکان پذیر می گردد.

سقف های کششی به مایعات و رطوبت حساس نبوده و برای این محیط ها مناسب است. به دلیل خاصیت ضد رطوبت و بخار، برای مکان های مرطوب مثل استخرها و حمام مناسب می باشد.

سقف های کششی صد در صد قابل بازیافت است.

سقف های کششی ضد آب است و در مواقع نشت آب مقاوم می باشد.

مانند دیگر سقف ها پوسته پوسته نمی شود و خطر ترک خوردن ندارد و نیازی به نقاشی نداشته و نگهداری کمی لازم دارد.

نصب و برداشتن کار بسیار ساده است و نیازی به تخریب ندارد و به دلیل وزن سبک نقل و انتقال به سهولت انجام می گردد.

سقف های کششی دارای طرح ها و رنگ های گوناگون مطابق با کاربردهای مختلف ساختمانیو زیبایی محیط است و امکان انتخاب رنگ و کیفیت نصبی استثنایی را می دهد. دارای بیش از صد رنگ در جنس های مات، براق، شفاف، جیر، متالیک است. سقف های کششی قابلیت چاپ پذیری هر نوع آرم، طرح و تصویر را دارد. به دلیل انعطاف پذیری و خاصیت شکل پذیری آنها قابل اجرا در اشکال مسطح، منحنی، طاق دار و موج دار می باشد. ایجاد سطوح افقی، عمودی و شیب دار، ایجاد حجم و افکت نوری به صورت استادانه امکان پذیر و به دلیل کششی بودن برای سطوح ناهموار مناسب است.

سقف های کششی شکل و رنگ خود را در طول زمان حفظ می کند و طول عمر بالایی دارد.

سقف های کششی قابلیت تلفیق با اتصال های مختلف از جمله: لامپ ها، نورافکن ها، هالوژن ها، دریچه های هوا، بلندگوها و کلیه لوازم جانبی را به طور ایمن دارند.

سقف های کششی در برابر دمای ۸۵+ تا ۱۵- درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. بنابراین در تغییرات دمایی متفاوت شکل خود را حفظ می کنند.

تکنولوژی سقف های کششی به گونه ای ایست که هر گونه نوآوری در تکنیک، طرح، رنگ و شکل را بر اساس کاربردهای متفاوت امکان پذیر می سازد و بنابراین کاربرد این سقف ها عملأ نا محدود است. به همین دلیل سقف های کششی در هر مکانی قابل نصب است.

سقف های کششی به دلیل ایجاد سطحی فوق العاده و محیطی زیبا در انسان ایجاد حس توازن و هماهنگی می کند که به مرور باعث آرامش و آسایش می شود.

سقف های کششی قابلیت بازتاب، نورپردازی و انعکاس نور را به اشکال بسیار زیبا دارا می باشند. قابلیت عبور نور از سقف های کشسان ایجاد فضاهای چشم نواز را چه با استفاده از روشنایی روز مانند گنبدها و چه با استفاده از دیگر منابع نور که اثر آنها قابل کنترل باشد، ممکن می سازد. از اتاق عمل گرفته تا محیط یک رستوران را می توان نورپردازی کرد. نور پس زمینه تمامی سقف های کششی چه سفید باشند و چه رنگی، با دیوارها و سقف ها و دیگر حجم ها یکپارچه می باشد و با سقف های سفالی، منابع نوری معین و سیستم های کنترلی سازگار می باشند. با استفاده از آخرین تکنولوژی روشنایی در فیبر نوری قابلیت ایجاد تأثیرات روشنایی ستاره های درخشان و برجسته ای در هر مکانی چه در اماکن خانگی و یا اماکن تجاری امکان پذیر می باشد. همچنین سقف های کششی از نوع ترنس لوسید قابلیت انتقال نور را در سطح بالایی دارد.